AlfaSport

previous arrow
next arrow
Slider
previous arrow
next arrow
Slider

O NAS

Witamy w AlfaSPORT, wyspecjalizowanym i nowoczesnym Centrum Medycznym w Częstochowie, gdzie pracują wykfalifikowani specjaliści  z zakresu Fizjoterapii, Rehabilitacji, Ortopedii oraz Podologii.

Nasi Terapeuci to ludzie pełni pasji i zawodowego doświadczenia, którzy zarażają zdrowym stylem i pomagają Pacjentom wrócić do pełnej sprawności ruchowej. Jeżeli szukasz dobrego fizjoterapeuty, rehabilitanta, ortopedy czy podologa w Częstochowie, to dobrze trafiłeś!

Pomagamy minimalizować bóle o różnym pochodzeniu, szybko diagnozę i leczymy, zajmujemy się terapią manualną według wielu sprawdzonych koncepcji o udowodnionej naukowo skuteczności. Prowadzimy również gabinet fizykoterapii. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami w Częstochowie — m.in. z zakresu podologii, rehabilitacji, fizjoterapii i ortopedii.

Prowadzimy sklep medyczny, jesteśmy oficjalnym partnerem firmy Medical Sport, wyłącznego dystrybutora produktów znakomitych marek takich jak m.in. MUELLER Sport Medicine, BREG, KINESIO, MEDIROYAL, PRIM oraz CEP. Dzięki współpracy z tak renomowanymi producentami oferujemy wyjątkowy asortyment na najwyższym poziomie jakości –  stworzony z myślą o wszystkich, którzy kochają żyć aktywnie.

IMG_4321-min

Współpracujemy z najlepszymi!

Centrum AlfaSPORT zapewnia opiekę medyczną zawodowym Sportowcom z RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA oraz zawodnikom z Akademii Raków. Zapewniamy pełnowymiarową opiekę zdrowotną ponieważ wiemy, jak ważne dla sportowców wyczynowych i amatorów każdej dyscypliny są odpowiednie przygotowania, szybkie badania, nowoczesne leczenie i  rehabilitacja na najwyższym poziomie. To wszystko zapewniamy w jednym miejscu i z pomocą zespołu najlepszych specjalistów całej Polski i z zagranicy.

Ofertę dla Klubów Sportowych opracowujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę szczególne potrzeby zawodników. Na tej podstawie zespół specjalistów oraz lekarzy i rehabilitantów tworzy pakiety bądź oferty indywidualnych konsultacji, w skład który wchodzi profilaktyka, diagnostyka, leczenie oraz rehabilitacja. W przypadku ewentualnych urazów gwarantujemy pomoc operacyjną i rehabilitacyjną wraz z coachingiem sportowym i przygotowaniem mentalnym, mającym wpływ na działanie i osiągnięcia sportowca. Zapewniamy również okresowe badania medycyny sportowej – orzecznictwo sportowe. Dodatkowo potencjalni nowi zawodnicy odbywają testy przed-transferowe, jeszcze przed podpisaniem kontraktu.

AKTUALNOŚCI