AlfaSport

Kobieta Alfa wie że, pielęgnacja twarzy to klucz do zachowania zdrowej, młodej i promiennej cery.

Do każdej z naszych Pacjentek czy Pacjentów podchodzimy indywidualnie i zapewniamy konsultację kosmetologiczną w cenie, aby najbardziej jak to możliwe dobrać odpowiednią  pielęgnację.

Cały zespół AlfaCare dba o przyjazną i ciepłą atmosferę, tak abyś Ty mogła / mógł czuć się wyjątkowo i komfortowo jak u siebie w domu!

Jeżeli korzystasz z inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej, zapewnimy Ci odpowiednią pielęgnację, spełniającą Twoje oczekiwania, tak aby uzyskany efekt utrzymał się jak najdłużej. Nie ukrywamy przeciwskazań a mówi otwarcie, czego potrzebuje Twoja skóra i  z jakich zabiegów możesz korzystać.

Z myślą o Kobiecie Alfa, przygotowaliśmy dwa pakiety imprezowo-bankietowe. Pamiętaj, że trwały makijaż to odpowiednio przygotowana cera przed.

Przygotowania powinny zacząć się już tydzień przed tym ważnym dniem!

– Zaczynamy od masażu z peelingiem, który odpowiednio przygotuje Twoje ciało do dalszych zabiegów.

– Na 5 dni przed – przyjdź na stylizację paznokci u dłoni i stóp.

– Na 3 dni przed zapewnimy SPA Twoim włosom oraz dobierzemy i wykonamy odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne na twarz. Jest to również odpowiedni czas na depilacje twarzy i całego ciała.

– Dzień przed imprezą zadbamy o Twoją oprawę oczu – henna brwi i rzęs, regulacja brwi.

Nawilżymy dłonie parafiną, aby były gładkie i miękkie, jednocześnie na twarz nałożymy odpowiednią maskę i wykonamy masaż KOBIDO*

– Dzień imprezy to czas na makijaż i odpowiednią fryzurę, o które zadba nasz wizażysta.

Oferujemy również pakiet „SOS” przygotowanie na imprezę w pigułce. Jest to pakiet szybkich lecz kompleksowych zabiegów pielęgnacyjnych przygotowujących ciało i twarz abyś pięknie wyglądała. W wyjątkowych sytuacjach jesteśmy w stanie skrócić czas zbiegów aby w parę godzin przygotować Kobietę Alfa na wielkie wyjście.

Zachęcamy do korzystania z pakietów imprezowych w gronie swoich Przyjaciółek. Jest to doskonała okazja do spędzenia wspólnego czasu i zadbania o swój wygląd. Decydując się na pełny pakiet gwarantujemy satysfakcjonujące zniżki na wszystkie zabiegi.  

Pakiet “SOS”

Wieczór Beauty – zabiegi przed imprezą

Day SPA dla grupy max. 12 osób